حضور “حوزه هنری دیجیتال” در اولین نمایشگاه مجازی فناوری‌های فرهنگی

حوزه هنری دیجیتال در اولین نمایشگاه مجازی فناوری‌های فرهنگی، با هدف معرفی خدمات و سرویس‌ها و همچنین فعالیت‌های حوزه هنری، در زمینه‌ فناوری‌ها و نو‌آوری‌ها و ایجاد بستر‌های فرهنگی، حضور پیدا می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، اولین نمایشگاه مجازی فناوری های فرهنگی از تاریخ 28 اردیبهشت ماه لغایت 20 خرداد 1400 برگزار می‌شود و “حوزه هنری دیجیتال” به نمایندگی از “حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی” به عنوان یکی از مشارکت کنندگان اصلی، در این رویداد حضور خواهد داشت و به معرفی خدمات و محصولات نوآورانه ی حوزه هنری می‌پردازد.

این نمایشگاه به همت بنیادملی توسعه فناوری‌های فرهنگی و با وزارت کار و امور اجتماعی، سازمان میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران با هدف حمایت از فناوران فرهنگی و معرفی آثار فاخر ملی برگزار خواهد شد .

گفتنی است هدف از برگزاری اولین نمایشگاه مجازی فناوری های فرهنگی، معرفی پتانسل‌ها و توانمندی‌ها و ارائه به روزترین محصولات تولیدی در حوزه‌های مختلف و ایجاد بستری مناسب برای معرفی و فراهم آوری امکان صادرات محصولات است.

اهم رویدادهای فرهنگی که دراولین نمایشگاه مجازی فناوری‌های فرهنگی شامل: صنایع دستی،گردشگری،آموزش الکترونیک،تبلیغات،چاپ ونشر،موسیقی،مدولباس،دکوراسیون و معماری،بازی‌های رایانه‌ای است که در معرض نمایش علاقمندان به این حوزه‌ها قرار می‌گیرد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از غرفه حوزه هنری دیجیتال به آدرس event.iranctech.ir و غرفه شماره ۳ مراجعه کنند.

نوید صراف زادگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *